Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-16, 08:53   #1368
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Aż wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy nic nie zamawiałam z Mazideł . Peelingi ubóstwiam, więc na pewno się skuszę na zakup algowego. Tylko tak się zastanawiam, gdzie można zakupić sól Bocheńską - w aptekach?
Nie wiem . Ja dodaję zwykłą sól morską - taką grubszą, ale nie gruboziarnistą. Do kupienia w każdym większym sklepie. A peeling jest naprawdę cudowny, warto zamówic pierwszy raz DLA NIEGO . Ja dodaję kawy (wg sugestii mazideł) - kupiłam specjalnie do tego celu waniliową mieloną i zapach tego pomarańczowego peelingu z wanilią i kawą jest po prostu obłędny . A efekt aksamitnej skóry utrzymuje się 2-3 dni!
Jak będziesz zamawiać, to nei zapomnij o olejku eterycznym pomarańczowym - jest cudowny też do kominka aromat. w domu .

A żeby nie było tak całkiem offtopa , to dodam, że są rzeczy dla mnie absolutnie niezbędne, które zamawiam na mazidłach (ww. peeling, bromelaina, d-panthenol i parę innych), ale jednak większość KOSMETYKÓW używam z BU i raczej to się nie zmieni . Oba te sklepy się wzajemnie uzupełniają i raczej, moim zdaniem, nie są dla siebei konkurencją .

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mój TŻ nie używa (jeszcze) bo ma swoje "hity" kosmetyczne, które uwielbia i nie można mu powiedzieć, że być może są be
Nie wiem czy facet chętnie zrezygnuje z pianki czy żelu do golenia - zarost musi być zmiękczony, żeby można go było łatwiej zgolić, a woda + żel to chyba jednak najlepsze rozwiązanie. A masło zamiast tego.... no nie wiem... Na męskiej, bardziej ubogiej od naszej pielęgnacji za bardzo się nie znam
Nie wydaje mi sie, żeby był jakis produkt z BU, który mógłby zastąpić piankę do golenia. Masło ma zupełnie inne zastosowanie. Mój mąż używa czasem eliksiru winogronowego, bo jest bardzo lekki i się idealnie wchłania. I to chyba wszystko z miliona moich kosmetyków . Co mi wcale nie przeszkadza bo i tak wydaję ZA DUŻO na te wszystkie cudowności
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując