Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciepełko :) Bo ostatnio tak wspaniale mnie przywitałyście :*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-19, 11:29   #10
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ciepełko :) Bo ostatnio tak wspaniale mnie przywitałyście :*

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Brwi masz ladne Monia, nie kombinuj z nimi, teraz w modzie sa takie naturalne bardziej ksztalty.Cienkie brwi nadaja twarzy takich "wrednych "rysow)

Makijaz b.ladny, kolor pomadki sliczny(jutro ide przetestowac, bo ja szaleje ostatnio z pomadkami

dziękuje za wszystkie porady Ewciu Myślę, że ich obecny kształt jest ok, odkąd Basia pomogła mi go zmienić to nie kombinuje już
Pomadka jest ładna, ale ja nałożyłam ją na konturówkę w kolorze koralowej pomarańczy Inglota bo samodzielnie jest bardziej różowa

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
tak na początku zawsze powinny być grubsze , tylko mi się zdawało , ze w porównaniu do tych cieńszych są za grube ale ogólnie mi sie wszystko bardzo podoba. Ile zapłaciłas za te cienie na powieki? bo mi sie podobaja
Oki Kupiłam wkłady do paletki Kobo i każdy taki wkład kosztuje 13,99

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez wyzazanka Pokaż wiadomość
extra makijaż! strasznie mi sie podoba! Ciekawe jak ja bym wyglądała w takich kolorach
bardzo się cieszę Dziękuje ! Koniecznie wypróbuj

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Moniś kochana tak sobie w mej głowie miarkuję ,że ty mając tylko błoto, glinę i kupę piachu i tak byś z tego piękny makijaż strzeliła . Brewki według mnie masz idealne ( pamiętam jak z nimi walczyłaś ), wogóle to nam piękniejesz dziewczyno
Pozdrawiam cię moooocno i czekam już na kolejny ( ok nie ponaglam ale wiesz......... )
hehe ja nie jestem taka pewna Ojej kochana dziękuje! Zawstydzasz mnie! Hehe nie martw się, już dzisiaj coś zmalowałam ale to zobaczę czy się nada na wizaż
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując