Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-20, 21:12   #3249
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jak balsamik to dove do ciemnej karnacji właśnie dziś kupiłam muszę być piękną na sylwka
jeszcze kiedyś pisałam o piance st.moriz ale to z allegro

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



no u mnie tak cały czas jest tzn do rodzinnego to nie ale gdziekolwiek indziej jak idę to zawsze chcą rmue i ona jest ważna miesiąc właśnie, pracodawca jest zobowiązany je Ci wręczać
dzięki
u mnie tak nie było no chyba że karta mi nie zadziałała raz tak miałam to kazali takie coś mieć przy sobie dopóki karty nieodblokowałam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
usg to skierowanie niech ci da rodzinny, zrob przed wizyta u urologa i idz do niego z wynikiem jak i moczu- bedzie wtedy wiedzial jaki jest twoj stan- tak mnie uczyli i kazali.
wiesz co mnie tez wzielo zwatpienie czy te leki faktycznie cokolwiek rozpuszczaja i wydalaja bo jakos mi po pierwszej i drugiej kolce nie pomoglo bo wraz mam ten syf w sobie
no i nie refundowane te leki- wiec roznie moze byc to sciema...


dla mnie nie nowosc- mam tak juz 2 lata w przychodni wlasnej i wszedzie w lbn musze miec zawsze nowa- RMUA mamy z ost miesiaca bo mnie nikt nie przyjmie do zadnego lekarza chyba ze zaplace w kasie za wizyte i leki
wiec kazda moja wizyta czy mamy czy sis wiaze sie z podroza do kadr w pracy mamy, pobraniu RMUA i dopiero moge jechac do lekarza a daja tylko jedna na cala rodzine- nie mozna zgubic i trzeba sobie ja przekazywac...
jak sie tego nie ma np na pogotowiu to traktuja cie jak zlodzieja i masz 7dni na dostarczenie, jak nie to pelny koszt leczenia wysylaja do domu jako rachunek i jak nie to droga sadowa
a jak bedziemy juz po 25 r.z. to co miesiac pismo z urzedu pracy albo jesli pracujemy to wlasna RMUA z ZUSu biezaca
paranoja ale u mnie tak juz od dawna jest ucznia na sama legitymacje szkolna nie zarejestruja, musza byc pewni ze rodzice pracuja
no a jak jest w przypadku osoby niepracującej (tak jak ja) niezarejestrowanej w UP ale ubezpieczonej w pracy Tż? to z jego zaświadczeniem mam chodzić?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora