Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-26, 19:47   #1463
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aga hol Pokaż wiadomość
Slicznie dziękuje za wiadomość na priva jest bezcenna...dekoloryzator zamówiony, poczekam ąż przyjdzie, eksperyment będę robić juz poza granicami kraju za półtorej tygodnia , zakładam że wrócę do koloru swojej natury Proszę poradź jaką farbę na poziomie 6 a 7 (jak piszesz)mam sobie sprawić i czy coś jeszcze mam zakupić by to później położyć po zabiegu dekoloryzacji?Bowiem po dekoloryzacji nie kupie tego w Nl nigdzie od ręki, jedyna szansa że zamówie teraz
Sorryyy wszystkch za off topa
Ja nie testowałam nigdy dekoloru. Z tego co czytałam najlepiej poczekać z tydzień, żeby pigment się z myciem głowy wymył dokładnie.
Chociaż Lenka kładła w ten sam dzień.
Polecają też kłaść 2-3 poziomów jaśniejszą farbę niż kolor który chcesz uzyskać, żeby kolor nie wrócił do ciemnych, to wypadałoby skoro chcesz poziom 6 i pół ....kłaść 8? ale to już jasny blond? więc trudno mi doradzić...morze akurat zejdzie kolor i nic nie trzeba będzie robić.
Jak pisałam nie znam się na tym a 8 wydaje mi się za jasna, może mieszać 8 i 7, ale też zależy od firmy, wbij się może jeszcze na ten wątek z dekolorem, lub przeczekaj w kolorze jak Ci wyjdzie po dekolorze jakiś czas.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując