Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-25, 20:48   #87
Sisteronaise
Raczkowanie
 
Avatar Sisteronaise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 61
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Xanim Pokaż wiadomość
Sisteronaisedziekuje bardzo za odpowiedz o porady. Ciesze sie ze jest takie forum na ktorym babeczki moga sobie pogadac Z tego co piszesz to mieszkasz niedaleko mnie, poniewaz ja jestem w Saint Tropez.
Mam pare dodatkowych pytanek do Ciebie a mianowicie jakie to stronki na ktorych moge znalezc jakies ogloszenia o prace i czy te kandydatury to w tutejszym urzedzie pracy skladac czy gdzies mozna wywieszac ogloszenia? Tu w santropie to duzych firm niestety nie uwidzisz hehe.
Dziekuje jeszcze raz za dodanie otuchy i pozdrawiam serdecznie:
Tak, mieszkam w sumie niedaleko St. Tropez, jakies 2 godziny drogi samochodem. A z Marsylii, gdzie studiuje, to jeszcze blizej.
Ja, w Twojej sytuacji, jesli nie znasz dobrze francuskiego, najlepiej szukalabym pracy przez znajomosci. Rozejrzalabym sie tez w lokalnych gazetach. Poroznosilabym tez CV w miejsca, ktore Ci interesuja. Ponadto zapisalabym sie na jakis kurs jezykowy, zeby dostac titre de sejour upowazniajacy Cie do pracy w wymiarze 20h tygodniowo i na caly etat w okresie letnim. Francuzi to najgorsi biurokraci jakich znam - bez papierka ani rusz... Dobrze jest miec ucznowiskie titre de sejour!

Pozdrawiam
Sisteronaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując