Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najbardziej hardcorowe rzeczy, które jako dzieci zrobiłyście...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-08, 19:54   #6
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: Najbardziej hardcorowe rzeczy, które jako dzieci zrobiłyście...?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość

Raz też mojemu bratu na placu zabaw (miał wtedy 2 lata) zrobiłam dziurę w głowie, ale to zupełnie przypadkiem. Ja się huśtałam a on podleciał, jak dostał w głowę i chlusnęła krew to w pierwszym momencie przekonana byłam, że go zabiłam. Na szczęście skończyło się na małej bliźnie i dużym guzie.

Skakałam też na taborecie u babci i do dziś dnia mam piękną bliznę na brodzie i wardze po tym incydencie.
Klarissa u mnie podobnie

Siostrze na placu zabaw również rozwaliłam głowę - też mi podleciała pod huśtawkę - ale technicznie rzecz biorąc to jej wina była

I także skakałam u babci, ale na łóżku - dokładnie to się huśtałam na ramie - niedaleko był stolik, na którym stał spodek - strąciłam go ręką i spadłam na niego - do tej pory mam bliznę na głowie.


Co do jedzenia - podobno jak byłam mała to przegryzłam dżdżownicę - na szczęście tego nie pamiętam - rodzice opowiadają

A siostra jak była mała to włożyła nogę do wygasłego ogniska - nic jej się nie stało - tylko adidas się lekko rozpuścił
__________________


"Nie da się żyć byle jak ani nawet tak sobie. Trzeba żyć perfekcyjnie"

Jan Lubiński
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując