Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sexy PMki zamężne juz od roku, a rozmowy dalej w toku - cz. 19
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-09, 18:15   #2101
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Sexy PMki zamężne juz od roku, a rozmowy dalej w toku - cz. 19

Dzieki za mile slowa na temat mojego muffinka.
Byl nie tylko fotogeniczny ale bardzo smaczny.

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
W ogóle się wczoraj zdenerwowałam. Włączyliśmy pierwszy raz w sezonie kaloryfery (generalnie mamy po 20-21 stopni w domu i nam to wystarczy), bo chciałam, żeby pranie szybko wyschło. I co? Licznik się zaciął Mamy jeden na całe mieszkanie bez osobnych podzielników. I na 99% będziemy musieli za cały sezon zapłacić jakiś ryczałt. Tyle ile nigdy byśmy nie grzali. No po prostu łapy opadają
Jak pare lat temu u rodzicow licznik na kaloryferze wysiadl to tylko go wymienili - i faceci sie smiali ze trzeba bylo dluzej nie zglaszac to by sie troche oszczedzilo.
Chyba ryczaltu nie bylo.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

Sjoanna, dzięki

No to byłaś nieźle zajęta

Muffinek
A te puszki super Kupiłabym też takie ale doopa, do najbliższej IKEI mam 150 km
A jeszcze chciałam lampkę dla dzidzi kupić CZekam, aż ktoś ze znajomych będzie jechał, to zrobię listę rzeczy, które potrzebuję, ale kiedy to będzie??
My zawsze mamy liste rzeczy - nawet pare - ale czasami tyle ludzi a malo czasu ze sie wszystkiego nie znajdzie.

Do jednej - srodkowej wlozylam herbate (torebki w indywidualnych papierkach) i niewiem co jeszcze.
Moze kawe - jak kupie to przesypie do jednej.
Myslalam o soli - zeby byla pod reka ale boje sie bo to stal - moze zardzewiec.
Co ty bys tam przechowywala?
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora