Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EPIDUO- jak na was działa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-11, 10:56   #2491
Yukiri
Raczkowanie
 
Avatar Yukiri
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
GG do Yukiri
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez ornament Pokaż wiadomość
1.Czy po użyciu Epiduo mam nałożyć jeszcze krem nawilżający?
2.Czy tym kremem może być Nivea , ten ?
Na Twoim miejscu nie nakładałabym na epiduo żadnego kremu, ale porządnie nawilżała się za dnia Krem, który podałaś, zapchałby moją skórę, ale może u Ciebie będzie inaczej.

Cytat:
Napisane przez Raido Pokaż wiadomość
Ja równiez zaczęłam stosowac epiduo. Jak na razie należę chyba tutaj do mniejszości, gdyż smaruję się już 5 dzień z rzędu Epiduo i nie mam żadnego podrażnienia, zaczerwienienia ani łuszczącej sie skóry. Wygląda to wszystko tak jakby lek nie działał. Jednakże będę smarować dalej i zobaczę czy epiduo jest takie dobre jak zachwalają go dermatolodzy.
Witaj w klubie U mnie wystąpiło małe wysuszenie po dwóch tygodniach, ale po jednym dniu mocniejszego nawilżania minęło. A poza tym spokój. Na początku też myślałam, że lek nie działa, ale potrzeba czasu i cierpliwości. Mija miesiąc, a moja buzia wygląda coraz lepiej Właściwie nie mam większych pryszczy, tylko trochę na linii żuchwy, ale szybko się goją i nie są to wielkie gule, jak kiedyś.
Niestety, epiduo nie ruszył jeszcze zaskórników.

Dzisiaj miałam mieć wizytę, ale przychodnia nie przedłużyła umowy z NFZ, więc jest zamknięta i nikogo nie przyjmują
__________________
Jakie to dziwne, tak bolało, nie chciało się żyć; a teraz takie nieważne, niemądre, jak nic [ks. Jan Twardowski]

Album włosowy
Yukiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując