Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sexy PMki zamężne juz od roku, a rozmowy dalej w toku - cz. 19
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-11, 11:09   #2117
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Sexy PMki zamężne juz od roku, a rozmowy dalej w toku - cz. 19

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Agawoo bardzo dobrze Cię rozumiem mam to samo ciężko już samej się poruszać i już mam lekkiego stracha wychodzić samej Jutro muszę sama jechać samochodem do lekarza a dawno już tego nie robiłam a jest coraz ciężej ale już nie długo Agawoo
też Was rozumiem kochane jak sobie teraz pomyśle że jeszcze w dniu porodu jechałam samochodem do mamy po pierogi to śmiać mi się chce i się zastanawiam kal to zrobiłam ja chyba na prawde byłam w stanie i na porodówke sama pojechać

Dacie rade, nie bójcie się trzymam już kciuki!
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
No miał się ktoś odezwać od sprawdzenia licznika, ale cisza przez cały dzień... U nas jest wspólnota i nie jest z tym wszystkim tak prosto. Ciekawe jak to się wszystko skończy
u mnie ostatnio mieli chodzić od 16 spisywac liczniki, ja byłam w domu o 15.30 to już miaam karteczke w drzwiach że mam do nich dzwonić sie umówić na kolejny termin a niech sami se dzwonią jak się na zegarku nie znają
Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Kciuki się przydadzą U nas będzie trochę ciasno, ale zmieścimy się.
Nie poszłam do lekarza, ale lepiej jest.
Tak dziwnie pewnie bez TŻta Mój też miał ostatnio wolne i wczoraj jak do pracy jechał to mi smutno było
strasznie dziwnie. Tym bardziej że już wszystko wróciło do normy, tzn. wczoraj wrócił o 21.30
Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Ide nalesniczki robic bo tesc mi wlasnie powiedzial ze go nie bedzie na obiedzie - czy on tego rano nie moze powiedziec - to bym dawno juz ciasto rozrobila.
eh faceci, w ogóle nie myslą o takich sprawach.
A ten teśc niemożliwy, nie dosyć że mu gotujesz to jeszcze wymyśla masz racje, ważne że tż smakuje
a garnki klasa, rzeczywiście aż chce się gotować!
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
ja dzis znow w domu bo mialam rano dentyste i kilka spraw do zalatwienia wiec nieoplacalo mi sie zwalniac z pracy
to Szymek zadowolony ża macia w domu, co?
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora