Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przesada?
Wątek: Przesada?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-12, 11:01   #63
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Przesada?

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
A dlaczego ma jej stawiac to czy tamto? Moze zarabia mniej niz ona? Poza tym umowili sie, ze kazdy palci za siebie i juz. Dlaczego nikt nie przyczepi sie do dziewczyny, ze to ona nie ma na tyle szarmancji i gestu, aby mu cos tam postawic (np. te 6 nadprogramowych jogurtow...).

Nie rozumiem tego oburzenia wszystkich dziewczyn! Zaloze sie, ze te, ktore tak krytykuja same licza na to, ze ich facet za cos im tam zaplaci, no bo przeciez te rachunki same sie nie placa, na pol nie chca dzielic, one calego tez pewnie nie zaplaca, no bo jak to, KOBIETA ma placic, wiec co zostaje....

Dlaczego ma zapłacić za nieszczęsne maszynki? Bo to śmieszne, żądać od ukochanej zwrotu kasy za takie pierdoły? Oczywiście i vice versa. Ja z moim tż póki co nie mieszkam a nie wyobrazam sobie sytuacji, gdy jestem w sklepie i kupie mu pianke do golenia, ostrza i żel pod prysznic a później lece do niego z paragonem i łapką po kaskę. Innym razem po prostu on mi kupi tusz, szampon czy błyszczyk. I tak robimy ze wszystkimi wydatkami - wspólne wyjazdy na wakacje, weekendy, albo zwykłe posiedzenie razem przy filmie. Tym bardziej wydaje mi się to nienormalne w sytuacji gdy mieszka sie razem. Jak para zaczyna mieszkać razem to w moim rozumieniu chcą budować razem dom, rodzine. Nie można po prostu zrobić tak, że czasem on zapłaci za zakupy, czasem ona? Pomysł z wrzucaniem przez jedno i drugie co miesiąc kasy do słoja na "zycie" bylby swietny, ale w przypadku normalnie funkcjonujacego zwiazku. Tutaj zaraz zacznie sie gdybanie, "ale czemu mamy wrzucać po tyle samo, skoro on więcej je (czyli powinien dac wiecej kasy na jedzienie), wiecej siedzi przed kompem (zużywa wiecej pradu) i uwielbia co wieczor brać kąpiele z wodą niemal wylewającą się z wanny (zużywa wiecej wody niż ona)?" To oczywiscie są głupie przykłady, ale skoro jej żal dorzucić 5-10 zł do jogurtów, które zje on no to co dalej?
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując