Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Dzieci 2006 - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-15, 19:33   #1684
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Jesienne Dzieci 2006 - część III

No i fajnie se zamknęłam całego firefoxa zanim wysłałam odpowiedź, wszystko w PISdu poszło urok tego ustrojstwa w laptopach zamiast myszki.

No więc chciałam z was zrobić dr Housów, żebyście mi dziecko zdiagnozowały W czwartek solidna gorączka, osłuchowo czysto, gardło czyste. :Potem wysypka - plecy, przelazło do przodu na boki. Potem biegunka, gorączka przeszła i co to za wirus, hm? Ja się na tych dzieciowych chorobach nie znam

Pisałam jeszcze coś o balu przebierańców... M chciała być znowu kotem, to wystąpiła w tym samym co rok temu... miałam z bańki
Babcia kazała strój schować dla D.... taaa już widzę jakich jobów dostanę potem od D, że zawsze w ciuchach po siostrze łaziła, nawet na takie okazje

Kicia, jakbyście tu bliżej mieszkały to byśmy sobie jaki clubbing może urządziły w karnawale a co, tylko kluby dla staruchów trzeba by było wyszukać żeby se siary przy młodych nie narobić
u nas się szykuje po feriach bal przebierańców, ale co to za zabawa w pracy, na suchara i z gimnazjalistami którzy cię nienawidzą żartuję
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując