Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-20, 21:39   #1673
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Czy puder perłowy da sie nałożyć na twarz bez użycia odpowiedniego pędzla do pudrów/minerałów? Czym Wy nakładacie? Jesli na noc, to nakładacie na np. olej/serum?

Zamówiłam kolejne serum z wit.C olejkowe-uwielbiam je, nic tak nie uspokaja naczynek jak to serum, rozświetla juz po paru dniach używania Jestem w ciąży i zawsze to serum pomagało mi przejść cięzkie okresy przesuszu i różnych ciążowych skórnych problemów Ciekawe ile będę czekać na paczuszkę, mam nadzieję, że do mnie tez szybko przyleci.

Używała któraś z was nowy hydrolat z drzewa oliwkowego?
Puder nakładałam pędzlem, chociaż niektórym za bardzo pylił i woleli wklepywać, więc można zastosować oba sposoby i sprawdzić, który bardziej nam odpowiada . Stosowałam go zawsze na suchą skórę.

Hydrolat z drzewa oliwkowego - stosuję już od dłuższego czasu. Przyjemny, odświeżający, nie pozostawia ciężkiej warstwy (jak mi się zdarzało przy innych). Jakichś super właściwości nie zauważyłam...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując