Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-22, 10:25   #4705
Ciotka_Klotka
Przyczajenie
 
Avatar Ciotka_Klotka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny, błagam, pomóżcie mi... Mam naturalne włosy w kolorze jasnego popielatego brązu. Używałam kiedyś brązowych arb z amoniakiem i innymi utleniaczami i one się lekko rozjaśniały i łapały rudawy odcień. Żeby było mało w wakacje chyba wyparował mi mózg i strzeliłam sobie na tym wszystkim blond. Nie jakiś mocno jasny, ale przyjmijmy że średnio-ciemny. Tak czy siak, do dzisiaj mam już 7 cm odrosty. Chciałabym to wszystko jakoś zamalować na kolor w miarę podobny do naturalnego, ale sama nie wiem jak. Może być ciepły, mam to już daleko w poważaniu, aby z daleka się nie wybijał za bardzo. Jest jakaś farba na rynku, która pozwoli mi to zamalować na stałe? Używałam farb z venity, ale wszystko się spłukuje a na tym niby blondzie zostaje koszmarny rudy. Dałoby radę jakoś to zamalować na brąz? Chciałabym wrócić do swojego naturalnego. Tylko na stałe, a nie na tydzień... Bo jak żyć, jak żyć ?
__________________

21.02.2008
<= Razem

01.01.2013 <= Zaręczeni

21.06.2014 <= Ślub
Ciotka_Klotka jest offline Zgłoś do moderatora