Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie *AMC* INGLOT - zdjęcia, wrażenia...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-01, 22:30   #6
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Cienie *AMC* INGLOT - zdjęcia, wrażenia...

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Przeczytałam wątek o nowościach Inglota, ale postanowiłam dopisać się do tego, bo jakby nie było mój problem dotyczy cieni AMC. Dostały mi się ostatnio z wymianek 2 kolorki: czerń i śliwka i za Chiny nie umiem się nimi umalować Znaczy niby umiem, ale jakoś mi się to nie podoba. Czerń nie chce się cieniować, rozcierać, ba! nawet z powieki zniknąć nie chce , a śliwka z kolei jakaś taka mało intensywna jest, mam problem z nałożeniem jej tak, by było widać tą śliwkę a i tak momentalnie znika Czy Wy też tak macie A jak nie to powiedzcie, jak malujecie się tymi cieniami AMC, żeby ujarzmić ich dziką naturę
Ja mam czerń AMC i nakładam ją przy samych rzęsach zawsze na inny cien - jestem z niej w takiej konfiguracji bardzo zadowolona - dobrze się rozciera i cieniuje, ze zmywaniem też nie mam problemu. Jedyne co mogę zarzucić temu cieniowi to to, że odbija się na górnej części powieki, jeżeli otworzę oczy bardzo szeroko. W sumie używam tego cienia bardzo rzadko (mocny makijaż raczej na większe wyjścia), więc może przy częstrzym stosowaniu znalazłabym więcej wad. Z innymi kolorami nie miałam styczności.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując