Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 20:12   #4520
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31906762]Dla nich te 40 milionow to jednak grosze i ja kare uwazam, za smiesznie niska. Taka kwota rozlozona na tyle firm to zadna kara moim zdaniem.

Najbardziej mnie zszokowala informacja, ze dyskryminowali sprzedawcow, ktorzy sie na ich praktyki nie zgadzali.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------



To chyba tak nie dziala . Roztarcie nie jest magicznym srodkiem na za ciemne produkty .
Na mnie Mercury w zimie jest za ciemny i jakkolwiek bym go nei nalozyla dalej jest za ciemny.[/QUOTE]
No nie wiem, moim zdaniem bardzo mała ilość produktu nabrana na odpowiedni pędzel + roztarcie = delikatny efekt. Robię tak i jakoś nie mam ciemnych plam Polecam do tego małego skunksa, tego z Sephory z różową rączką albo MAC 188. W sumie dzięki tej metodzie na nowo odkryłam żelik, bo już chciałam się go pozbyć, właśnie ze względu na za ciemny kolor. A tu proszę...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując