Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-31, 18:54   #231
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: HIT BEAUTY BLENDER różowa gąbeczka, używał może ktoś??

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
w moim odczuciu śmiganie jajem jest o wiele szybsze niż innymi przyrządami te podkłady co wymieniłaś idealnie jajo nakłada...a jak wrażenia po stosowaniu P.Lumiere? i tak jak Koleżanka napisała jest świetne dla''skórkowców".
dark01, czuje sie w pelni namowiona
a Perfection Lumiere jest (jakby - tzn. ja mam takie odczucie, a na skladach sie nie znam) z dodatkiem silikonu i swietnie sie rozprowadza (paluchami oczywiscie), wiec przeszlam na bazy rozswietlajace i matujace (te w tubkach sephorowe, z meteorytowa jeszcze nie probowalam, ale chyba by sie gryzly)...efekt jest bardzo przyjemny, buzia ladnie wygladzona, nie przesusza, dobrze sie wtapia (tylko ostatnio wlasnie jakies skorki mi sie pojawily, ale moze to za sprawa peelingow), krycie srednie (miedzy Mat Lumiere a Lingerie), ale dla mnie wystarczajace w zupelnosci...a cere mam mieszana ze sklonnoscia do przesuszania (ale mi dluga recenzja wyszla )

a propos bazy...jajkiem tez je mozna nakladac? czy lepiej pozostac przy metodzie recznej?

i mam jeszcze do Ciebie pytanie dark, bo pisalas o nakladaniu BB pudrow sypkich (ale nie mowie o mineralnych, chyba, ze cos zle zrozumialam)...nie nabiera sie tego za duzo i tylez samo na twarzy zostaje?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując