Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-01, 18:22   #5017
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jola0078 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie... w Was chyba jedyna nadzieja dla mnie. Szukam jasnego podkładu, w w miarę przystępnej cenie. Wiem, wiem, że jest ich mnóstwo , ale to i tak nie rozwiązuje mojego problemu, bo.......i tu zaczyna się historia:
1. cerę mam suchą, ale z tendencją do świecenia się w strefie T
2. wrażliwą: praktycznie każdy podkład, który do tej pory testowałam podrażnia mnie w mniejszym lub większym stopniu
3. mam duża tendencję do czerwienienia się na policzkach: szczególnie teraz, zimą
4. nie potrzebuję wielkiego krycia: jedynie wyrównanie kolorytu, bo mam tendencję do powstawania przebarwień, no lekkiego zamatowienia twarzy.
mimo właściwej pielęgnacji cerę mam taką jaką mam i nic tego nie zmieni: dermatolog twierdzi że taki jej urok, szczególnie że mam skłonność do alergii. Stosowałam wiele różnych podkładów i nic i o dziwo najgorzej moja cera reagowała na te apteczne z Vichy, LRP itp.
Jeśli macie jakieś pomysły na podkład do cery ekstremalnie wymagającej to piszcie
Też mam wymagającą cerę, suchą, cienką i wrażliwą, z błyskiem nie mam dużego problemu. Używałam już trochę podkładów, obecnie mam i jestem z niego zadowolona to Revlon Photoready - ale on nie jest matujący a rozświetlający, używam też czasami Rimmel podkład z żelu - ten w słoiczku z niebieską nakrętką - ten, na moich policzkach jest już matujący, czasem podkreśla suchą cerę, ale jak buzia jest wystarczająco nawilżona to jest ok, ale nie stosuję już na niego pudru, bo bym miała zbyt przesuszoną skórę, ale ogółem też jestem zadowolona.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-02-01 o 18:28
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora