Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-03, 16:51   #135
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Dotka z OZ Pokaż wiadomość
Chyba się do was przyłącze. Właśnie szukam filtra dla siebie. Kwasy mam dopiero w planach.
Na razie testuje próbki.
Dostałam kilka próbek filtra 30 do cery mieszanej Uriage oraz 50+ Biodermy jedną próbkę do cery mieszanej z problemami jedną do naczynkowej. A i ta próbka do cery naczynkowej jest właśnie tonująca.

Moja cera jest mieszana, naczynkowa i trochę skłonna do wysuszeń na policzkach. Na razie testowałam próbkę Uriagę i nie wiem. Lekki (bez olejowy), szybko się wchłonął. Trochę się zwałkował w kącikach oczu. Generalnie w porządku ale mam wrażenie że trochę wysusza. Choć teraz jest zima i kaloryfery grzeją.
Jutro przetestuję Biodermę do naczynkowej i zobaczymy Mam wrażenie, że teraz przydałoby się coś bardziej treściwszego dla mojej buźki. Tylko cena tej Biodermy mnie przeraża Kusi mnie Iwostin solecrin 30 do cery naczynkowej, jest tańszy i ma większą pojemność. Tylko, że filtr ma niższy.
Jest tez Iwostin solecrin 50 Mój ulubieniec
Nie patrz czy jest napisane czy do cery naczyniowej czy nie. Większy filtr- większa ochrona przed słońcem Spróbuj tej 50 Ja ją z całego serca polecam
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora