Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-04, 13:36   #4569
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Caskada, mogłabyś przeanalizować ten skład ? Dla mamy, ma cerę naczynkową, wrażliwą i mieszaną, zależy jej na 'uszczelnieniu' tych naczynek.

Lierac:

WATER (AQUA)
# GLYCERIN
# CETYL ALCOHOL
# STEARYL ALCOHOL
# WITHANIA SOMNIFERA ROOT EXTRACT
# DIMETHICONE
# ISOSTEARYL ALCOHOL
# BUTYLENE GLYCOL COCOATE
# ETHYL CELLULOSE
# CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
# BIOSACCHARIDE GUM-1
# PHENYL TRIMETHICONE
# SODIUM COCOYL AMINO ACIDS
# CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
# POTASSIUM ASPARTATE
# MAGNESIUM ASPARTATE
# MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT
# PLUKENETIA VOLUBILIS SEED OIL
# TILIA TOMENTOSA BUD EXTRACT
# TILIA PLATYPHYLLOS EXTRACT
# PROPYLENE GLYCOL
# CYCLOPENTASILOXANE
# DIMETHICONOL
# XANTHAN GUM
# CARBOMER
# FRAGRANCE (PARFUM)
# TROMETHAMINE
# DEHYDROACETIC ACID
# TETRASODIUM EDTA
# BENZYL ALCOHOL
# TITANIUM DIOXIDE (CI 7789)

ok postanowilam tutaj to zrobic bo mam gotowa liste skladnikow ktore widze i mi latwiejno to jedziemy
ogolnie caly sklad jest nawilzajacy natluszczajacy zaraz po wodzie mamy same nawilzajace skladniki praktycznie kazdy z nich jest emolientem nawilzaczem .. wymienie jedynie te najwazniejsze skladniki w kremie czyli ekstrakt z zenszenia(whitania somnifera ) ktory wplywa na lepsze ukrwienie skory i bardzo dobrze ze tak wysoko wyciag z malwy jest kojacy jest tez olej z pestek orzechow alpejskich ,wyciag z nagietka dzialajacy przeciwbakteryjnie ,jest tez magnez i potas dzialajace wzmacnajaco na skore jej naskorekwszystko to czyni ze krem jest naprawde dobry
jest to krem lagodzacy i wzmacnajacy skore i napewno nie pogorszy stanu skory naczynkowejjest kilka konserwantow ale na taki dlugi sklad one nie maja znaczenia
no i wydaje mi sie ze znam ten krem czy to lierac krem lagodzacy do skory wrazliwej naczyniowej?mozesz smialo kupic go mamie czy mama sama go sobie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-02-04 o 13:38
caskada jest offline Zgłoś do moderatora