Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-05, 19:34   #423
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moze teraz i tyle dozywają, na rynku jest o wiele wiekszy wybór dobrych pokarmów, odżywek dla takich zwierząt, ale 20 lat temu czegoś takiego nie było i świnki dożywały 4-7 lat. Nawet mam książeczkę na ten temat kupioną w tamtych latach i tak pisze w niej, w starych encyklopediach także.
Szczerze mówiąc jest to zaskakujące, bo teoretycznie czas życia powinien się skrócić. Tzn. przynajmniej tak jest ze szczurami, kiedyś ponoć żyły 6 lat, teraz jak żyją 2,5 roku to jest to na prawdę coś
A to wszystko przez to, w jakich tragicznych warunkach są trzymane i krzyżowane szczurki, które potem trafiają do sklepów zoologicznych.
Jedno, czego na pewno odradzam,to branie zwierzaków z zoologicznego.


Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że akurat psom nie potrzeba towarzysza w postaci drugiego psa. One człowieka traktują jak towarzysza a siebie jako członka rodziny.
Natomiast wydaje mi się że relacja człowieka z gryzoniem jest trochę inna i jemu człowiek może nie wystarczyć
W sumie to prawda, taki zwierzak tak się uzależnia od tego 1dnego człowieka, robi się smutny i osowiały, kiedy długo go nie widzi, bo np. wyjechał na wakacje. Zresztą takie zwierzątka są 2x ciekawsze i zabawniejsze, gdy jest ich więcej. Ja miałam 2 szczurki, i tyyyle było z nich radości Nigdy nie zapomnę akcji, gdy jeden biedaczek siedział sobie nieświadomy, czyścił starannie pyszczek, polerował uszka itd itd gdy tu nagle znikąd spada na niego fontanna ziemi, bo drugi tymczasem postanowił sobie przekopać doniczkę 8D Biedaczek miał tak genialną reakcję, niemalże można było dialogi podkładać do tych ich wspólnych wykrętów

ja chce szczuuuurryyy <3
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora