Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 08:02   #437
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A nie, nie - ja w Twoje umiejętności ani przez chwile nie wątpię, poradzisz sobie napewno
Tylko kwestia "matkowania" gimnazjalistom przy tych potworach nastoletnich może być nieosiągalna
Długo takie praktyki trwają?
Na czym konkretnie polegają - prowadzisz lekcje?
3 tygodnie.
Tzn. to jest tak, że obserwuje lekcje, prowadzę, uczestniczę w życiu szkoły (zebrania, rady (o ile na radę pozwolą wejść, bo np. w podstawówce mi nie pozwolili, a tu w gimnazjum już zostałam zaproszona)), wycieczki, przyjścia np. w sobotę, robienie sprawdzianów, sprawdzanie zeszytów, odwiedzenie świetlicy, pedagoga, psychologa. Ogólnie przez te 6 tygodni (3 gimnazjum + 3 podstawówka) mam poznać życie szkoły. Ale my praktyki mamy całe 3 lata tyle, że przez 3 lata głownie obserwujemy + prowadzimy 1, 2 lekcje. A to, co mam teraz to jest tzw. praktyka ciągła.
A z tą mamą na pół etatu to mi chodziło o to, że nagle dostanę pod opiekę 70 jak nie więcej dzieci (zwykle więcej). Czuję się wtedy jak mama na pół etatu. Moi znajomi mi często mówią, że ja samolubna jestem, bo nie chcę w przyszłości dzieci, na co ja im odpowiadam, że ja właśnie całe moje życie poświecę dzieciom i to nie jednemu, a wielu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-06 o 08:03
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora