Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 15:11   #4895
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


gratulacje i powodzenia w nowej pracy

mnie się podobają

idź jak najszybciej do gina cytologia musowo i potem co rok pilnuj lepiej
a może to jakieś przeziębienie przydatków chociaż ja również jak cascada tak miałam przy nadżerce
Bunny mam do Ciebie pytanie sory ,że ja tez zamęczam tematem włosków, ale kogo się doradzić jak nie Ciebie
chciałam spytać czy gdybym zrobiła następnym razem pół na pół wellaton 12/0 i 12/1 to kolor mógłby wyjść ciutke jaśniejszy czystszy? bo teraz mam wrażenie ,że dużo popielu naciągły i w ciemnym pomieszczeniu wydają się ,aż szare takie mysie ,a w słońcu znów ta góra jest raz jasna z refleksami jakby ,a raz złota z takim szarym nalotem jakby całkiem inne włosy i odcień w każdym razie widać ten popiel i to sprawia wrażenie jakby ciemniejszego złotawego koloru

no to czekamy na fotki i włoski po farbowaniu wrzuć

ja również i spokój a męczyłam się prawie 3 lata
nigdy nie mialam zapalenia przydatkow nawet nie wiem jak to boli
rob pol na pol, powinno byc jasniej leciutko, mniej szaro

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To czekam na ta recenzje
Jestem ciekawa tego kremu

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Bunny
Moja znajoma miala takie obiawy
Ale to poczatki sa ponoc takie a potem mija
Ale juz koncze ten temat.
Nie chce Cie nakrecac
idz do ginia KONIEC!

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Efcia 90
A czy ta suszrko-lokowka Brush Activ z Rowenty ma dwie szczotki
Wieksza i mniesza tak jak jest na zdjeciu ?
Bo bym mamie kupila ale ona ma krótkie wlosy i dla niej ta mniejsza szczotke by musiala mieć

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Dzis nowa czesc watku
Damy rade co
bez jaj, to musialby byc pierwszy tydz mojej ciazy... oj wezcie! przeciez sie z tz zabezpieczamy
nie wierze w ciaze...

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kurcze ja to mam ale gin mi mówiła zeby nic z tym nie robić... teraz to już nie wiem



no co ty?? koniecznie napisz....




w sumie ja na początku tez nie a teraz tak... muszę to sprawdzić koniecznie a ty idz też i pisz co i jak!

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------



no właśnie muszę sie w końcu zmotywować
no pojde w srode, a jak gina znow nie bedzie to w czwartek... az sie dostane

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ok dziewuszki zaraz idę do dermatologa dowiedzieć się co z tymi moimi pazurkami jest mam nadzieje, że nic strasznego

zajrzę wieczorem
juz będzie pewnie nowa część jak się sprężycie
narazicho
koniecznie daj znac co z tymi pazurkami

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Trafiłaś w 10 Ja wiem że nie bedzie nigdy idealnie i zawsze sie ten odrost bedzie odróżniał. Po prostu wkurza mnie że sie to odcina ciemno-jasno-ciemno i sie boje że sobie włosy u góry tez poniszcze przez to przeciaganie farby. Zawsze tacie mówie żeby kładł tylko na to co sie odcina, ale sama nie wiem czy to mi nie szkodzi i czy sie bezsensownie nie upieram i czy lekko nie przyciemnić do wyrównania tego jak mi odrost wychodzi. Ale wiem ze nie da rady bo juz probowałam i tylko spierdzieliłam kolor Ja sobie cały czas tłumacze że głupia jestem, wymyślam, nikt idealnego koloru nie ma nawet naturalnego a ja cuduje Ale chyba masz racje że to wcale o włosy nie chodzi... ale o tym w klubie może napisze.

Z tymi twoimi bólami to kurcze nie wiem Mnie tak 3-4 ostatnie tabletki z opakowania pobolewa podbrzusze jak na okres czasami. A w trakcie stosunku to co najwyzej jak za głęboko, albo pozycja nie ta wiec nie wiem co to moze być. Dziwne... Jedyne co mi przychodzi do głowy to zbliżający sie okres... wtedy sie jakoś położenie szyjki zmienia i automatycznie można ją "poobijać". Ja tak dzisiaj miałam, a jutro @. I tak zawsze mam.

Po tyłkach powinnyście dostac Ja cytologie mam raz w roku zawsze robioną. Teraz mi nawet co pół wyszła. Nie ma co zwlekać, minutka badania a jednak wiadomo co i jak.


A powiem ci ze ja niby proste mam ale jak miałam ciemne to i tak prostowalam tak z 3 razy w tygodniu po myciu bo jednak inaczej wlosy wygladały


U mnie przy drożdżycy to było zawsze ból i pieczenie po całości, no i swędzenie takie charakterystyczne - w środku. Ale kłucie
A ja znowu nadżerke mam pare lat i żadnych takich objawów nie mam z nią związanych...

Kiedyś tez mogłam ile wlezie A teraz to po tych infekcjach itd to Ale juz coraz lepiej
A o tą cytologie męcz, bo to ważne! Mi teraz babka robiła chyba 4 dni przed @
czeko ja wiem jak boli obicie szyjki macicy- to co innego
tak boli mnie po kochaniu na pieska jak dlonmi nie stopuje tz
a ja sie ost kochalam inaczej
pierwszy raz mam takie skurcze-kłucia i juz nie wiem czy to nie od pecherza
z cytologia to naprawde nie moja wina... wczesniej chodzilam co roku, pozniej zmienili sie lekarze u mnie w przychodni i jak chcialam cytologie po roku to pow mi ze na nfz to robia raz na 3 lata o ile nie ma sie konczonych 25lat i tak mi robili... to teraz juz jest 4 lata przez to
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Fajnie by było mieć kolejną mamuśkę na wątku
A może niedługo zrobimy kolejny temat w klubie ;d pogaduchy przy pieluchach czy coś

Cascada

To rzeczywiście jakiś dziwak, bo to chyba ulubiona choroba u ginekologów. Nadżerka i sprawa załatwiona
wez nie zartuj
nie ma takiej opcji- jesli juz to niech inna blondyna sie szykuje- ja i mamuska? dobre!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora