Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 22:29   #2090
andziuta
Przyczajenie
 
Avatar andziuta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez magdus34 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dawno sie nie odzywałam. zaczełam stosować dermamelan2 po koniec sierpnia, po 4 tygodniach nie miałam już nawet jednej plamy, a borykałam się z nimi od 6 lat.Po 2,5 miesiąca nakładałam derm 2 razy wtygodniu, skóra jest gładka, oczyszczona ale z mieszanej zrobiła sie pszesuszona i wrażliwa. Wiczorem czuję straszny dyskomfort suchej skóry. Po ostatnich słonecznych dniach, powróciły plamy pod oczami, mniejsze i bledsze ale jednak.Co mam robić,zaczynać od nowa nakładanie codziennie??? Jak sobie poradzić z suchą skórą?
Czesc, mysle, ze maski nie musisz juz nakladac, ale kuracja 7 dni pod rzad dobrze by ci zrobila (tzn. samym cosmelan 2 ). Potem rob to 2 lub 3 razy w tygodniu i nie zapomnij o kremie z filtrem, minimum 50+.
A co do suchej skory to moge polecic ci krem Avene Hydrance Optimale.
Super nawilza skore, wyprobowalam na sobie.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez marta marta Pokaż wiadomość
Hej, wybieram się na zabieg i mam kilka pytań.
Czy tydz po cosmelanie mogę pójść bez problemu do pracy?
Powiedzialabym, ze dopiero po 10 dniach.
Czy można użyć po tyg podkład na twarz?
Mozna, ale silnie nawilzajacy. Make up matowy sprawi, ze bedzie widac kazda lupke suchej skory. A to nie wyglada estetycznie.
Czy zabieg jest bolesny i czy warty w ogóle tej ceny?
Pozdrawiam

Same nalozenie maski nie jest bolesne. Po zmyciu maski, skora jest czerwona, wrazliwa i goraca. Poza tym od 3 dnia twarz jest bardzo czerwona i spuchnieta.

WARTO!!!!! Pozbylam sie moich plam i jestem Happy!!!! WARTO!!!!!
andziuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując