Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 13:38   #1418
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ewałucja pisała że na mokro, to ja już nic nie rozumiem mniejsza o to, mnie to i tak nie dotyczy ale myślałam że zaspokoję swoją niewiedzę - nic z tego

bo to jest tak. myjesz włosy, odciskach wodę w ręcznik lub nie. Nakładasz zel opcjonalnie harmonijmujesz, Ugniatasz takimi dłońmi z żelem itp. A potem czekasz aż zastygnie. I Odgniatasz zaciskając pięści na włosach ten zasechnięty żel i od jakby się wykrusza, puszcza i włoski miękkie są a nie takie sztywne jak z zasechniętym żelem wcześniej.

jak pisałam posta tego to dotarła do mnie różnica między ugniatasz a odgniatasz

Cytat:
nie, nie powinien być wycofany pewnie brakło. A może ten I love extreme z wielką szczotą? ponoć fajny. Ja spróbuję jak wykonczę tego nieszczęsnego Loreala
szczesciara znalazłam Rimmela NR :P
a co do tuszu to kupiłam już właśnie inny... no ale dobrze wiedziec ze jeszcze jest...
a jaki to z dużą szczotą?

p.s kupiłam krokodylka czerwonego.... mimo ze wcale mnie nie zachwycił.. no ale promocja była..

aha i mnie Eveline 8w! nie uczula ani nic to w tej jest formaldehyd czy w jakiejsc innej? W Chinkach też mam formaldehyd, a tych starszych zdaje się z białym naklejkami pod spodem :P
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-02-11 o 13:39
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora