Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-17, 13:23   #4690
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
dz


płacz czy niespanie czy co??
Musze sie psychicznie nastawić na takie rzeczy
archi może ząbkowanie będzie u was luzackie

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
witam
ale naprodukowałyście...chyba spalanie pączków było przez pisanie postów


indygo79 naleśnik z maty z nadzieniem z Agatki pomysłowa bestyjka


taaaaaaaaaaa, mała kombinatorka
czemu źle z mężem za ścianą?

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Mama za klasą



Ja nie wiem ile % zniżki wiem jedynie że za puszkę płacę coś koło 11zł a co do reszty to nawet nie komentuje, jak chodzę po lekarzach to mam wrażenie czasem że ja jestem dla ich a nie odwrotnie

teraz jest po 7 zł, zmienili od 1 stycznia
Mój mąż wołowa się porządnie przeziębił a jak mówiłam żeby się ciepło ubierał to mnie nie słuchał brak słów.
masakra z tymi chłopami, serio....

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość





widzisz - krok po kroczku i będzie suuper


Indygo - ja temat BLW zgłębiam z książki Bobas Lubi Wybór. Fajnie i logicznie napisana, mogę polecić jeśli myślisz nad tematem BLW Ja coraz bardziej się do tej metody przekonuję. Tzn. Chciałabym kilka łyżeczek wepchnąć codziennie A. do buźki, ale dawać też "normalne" jedzenie, żeby "sama" jadła. Taki mix
Pytałam wczoraj ile trwał skoki Agatki - chyba przeoczyłam odp Mogłabyś napisać jeszcze raz ile to trwało, tak pi razy drzwi

Archi dużo zdrowia dla Was!
sorki, cały twój post mi wyrzuciło więc skok trwał jakieś 3-4 dni. już po raz kolejny tak miala, 3-4 dni cięższe, a potem nowości. a książkę sobie zglebię z ciekawości

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

Może Nie chcę nic na siłę też zrobić żeby nie poczuł się bardzo skrzywdzony odebraniem cyca
to facet i tak się pewnie poczuje skrzywdzony

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Znowu nam prąd na 2h wyłączyli

reglamentacja prądu jak w PRLu
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
no a jak ma być inaczej?

jak będziesz w domku to wtedy będziesz mogła Gunie uczyć jeść po swojemu, choćby w weekendy

widzę małą poprawę, choć daleko jeszcze do ideału
po cichu

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie mam mega doła Czuję się złą mamą
Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Czuję, że nie rozumiem mojego dziecka. W ostatnich dniach gdyby nie pomoc mamy to nie dałabym rady sama. Do tego wszyscy wokoło mi wytykają, że przyzwyczaiłam Kamilka do usypiania na rękach. Mam już tego dosyć. Ale co ja mam zrobić jeśli on nie chce inaczej? Nie mam serca słuchać jak on płacze Tak bardzo go kocham a nie potrafię się nim dobrze zająć
na pewno Ci ciężko ale to Ty jesteś mamą i nie daj sobie nic wmawiać, jesteś najlepszą Mamą dla Kamilka . pewnie będzie ciężko ale Mały nauczy się w końcu sam zasypiać, każda ma gorsze momenty. moze zostaw Go z mamą, wyjdź na trochę, odsapnij, wróć z nowa energią.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj była pielęgniarka. Wizyta na luzie ponieważ to moja sąsiadka i niedoszła teściowa Przyszła chyba za kogoś innego , ponieważ chciała jakąś babkę przeszkolić. No i szkoliła u nas. Na Fiśku a ten w trakcie raportów zasnął z palcem w buzi I nawet wiertarka która zagłuszała nam rozmowę go nie ruszała. Ahhh a jak śpi normalnie to jedno głośniej wypowiedziane słowo i już po śnie...
no padłam, padłam - no nie ma to jak zachowanie pod publiczkę hihi

Danika wycięło mi twój post o BLW - no babcie na pewno "się ucieszą"
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora