Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-18, 11:47   #195
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Kochane, mam takie małe pytanko ... właściwie nie wiem czy mnie stąd nie pogonicie, ale chodzi mi głównie o rzucenie okiem na skład kremu z filtrem. Jakby, któraś uprzejma Wizażanka, mogła coś powiedzieć na temat składu tego filtra - byłabym bardzo bardzo wdzięczna :

Aqua, Octocrylene, Alkohol Denat, Glycerin, c12-12 Alkyl Benzonate, Butyl Mathoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Titanum Dioxide, Dicaprylyl Carbonate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Mathoxyphenyl Triazine, Tocopheryl Acetate, Triacontanyl PVP, Diethylhexyl Butamido Triazone, Silica, Panthenol, VP/Hexadecane Copolymer, Acrlates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid, Tocopherol

Pozdrawiam!!
Wygląda bardzo nieźle pod względem uzytych filtrów, podejżewam że PPD jest wysokie. Alkohol jest z oktokrylenem, którego max. stężenie jest to 10%, wiec alkoholu jest <10%, wiec nie obawiałabym sie wysuszenia przy takiej ilości tłuszczowych składników jakie są w kazdym filtrze. Tłustoskórni moga docenić lżejszą formułe.
Co to za produkt?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2012-02-18 o 11:49
hey jest offline Zgłoś do moderatora