Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-22, 11:14   #279
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

Ja wczo na zakupach poczulam sie jak zerwana ze smyczy- w koncu gdzies wyszlam po 3 tyg
jak ja się zerwę z łańcucha to mogę nie wrócić , tak to bywa w przyrodzie

a ja zamroziłam porcje marcheweczki w pojemniku na mleczko i zupki bo na początek ze słoiczka wychodziły mi 4 porcje, chyba można nie ?

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
H
A ja głupia miałam od razu kupić inną butlę bo nie wpadłam na to, że Szymek nie lubi silikonu - od dwóch mc używa smoczka uspokajającego gumowego, a w butli miał silikonowy, no i ten teraz co mam z NUKa też jest gumowy i w prawie identycznym kształcie jak smoczek uspokajający.
mam jeden smoczek z nuka ten lateksowy (dostałam w sr chyba) ale też Hania go nie akceptuje to chyba nie ma sensu kupować kolejnej butli na próbę jednak...już sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość

Rabarbarku, odnośnie kupek: Leoś nie ma biegunki, po prostu od 2 m.ż. robił kupki płynne ze śluzem, paskudne. Odkąd zaczęłam podawać zupki i kaszkę, to jak ręką odjął. Wreszcie się unormowało. Chyba miał taką urodę będąc na samym cycu. Udawałam, że mnie to nie martwi i jest O.K. ale dopiero teraz, po doznaniu wielkiej ulgi widzę, jak mi to spędzało sen z powiek.

:
doskonale Cię rozumiem, moja pedi mówiła też że taki jej urok ale mi się płakać chciało jak zaglądałam w pampersa


Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość

natko za butle, u nas mowy nie ma o smoku, dlatego kupie kubek doidu i niekapek. ktorys sie przeciez sprawdzi
no i chyba mi też ten doidy cup zostaje, niekapek u nas do kąsania służy czasem mała coś pociągnie ale takie ilości śladowe po godzinie maltretowania kubka że mija się to z celem no i niekapek to tylko do soczku czy herbatki coś gęstszego to go zapcha momentalnie

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja tylko na chwilę bo mały się właśnie obudził i piszę z nim na kolanach

Wszystkim Małgosiom i Martusiom z okazji ich święta życzę dużo, dużo miłosci, radości z każdego dnia, szczęścia i spełnienia marzeń pociechy z dzidziulek
to wszystkiego naj naj

albo od karmienia godzinnego mi się gorąco robi albo mam początek gorączki ...pięknie
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora