Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 10:28   #2126
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zielona Isana to mój faworyt
Nie kupuję żadnego innego zmywacza od dłuuugiego juz czasu raz na próbę wzięłam różową, ale szału nie było, więc wróciłam do zielonej
Mi zielona zażółciła i osłabiła pazuraski. Fakt, że różowa słabiej zmywa....

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32478314]Hej dziewczynki.Pazurki wstawię jutro,a dziś mam pytanko.
Jak maluje oczy to daje bazę, cień w kolorze ciała i kredkę.Wszystko było pięknie ładnie,ale od pewnego czasu kredka odbija mi się na górze!Nie wygląda to ładnie
Miałyście tez tak ?
Tak jak mowie,pazurki będą jutro.[/QUOTE]

Najpierw nałóż kredkę potem cień- cień utrwali kredkę. No chyba że long lasting z Essence masz, to nie potrzeba utrwalania. Ogólna zasada jest taka, że wpierw kremowe konsystencje nakładamy potem pudrowe

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Śniegowa słodko lodowe pazurki ładne
Dzięki
Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Edit. troszku nierówno ale się spieszyłam dzisiaj

OOOOO Koci łapci

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a no ma.... aż szkoda, ze konad na to nie wpadł ... ja nie lubię mieć na obu rękach bez odbicha lustrzanego a przenoszenie ze stempla na stempel i dopiero na paznokiec mi nie wychodzi...
No mi jakoś też tak średnio...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
W roli głównej... Nitka
10 minet przed malowaniem przyszywałam sobie guzik do kamizelki a że jednokolorowe króciaki mi się znudziły, to se ciepłam na nich nitkę
Kolory wyszły zdupne, bo malowałam i fotografowałam jakoś po 22:00 Lakier jest trochę jasniejszy a nitka wpada w ładny niebieski. Na zdjęciu nie widać :p I nitka na żywo tak nie odstaje. Pokryłam paznokcie 2 warstwami topa i nitka się w nie "wtopiła"
Zamurowało mnie. Rewelacyjny pomysł.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość




Musi być zsiadłe mleko. Czyli kupujesz takie w butelce albo folii i odstawiasz na trzy-cztery dni
Omineło mnie ptasie mleczko??
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora