Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 10:33   #338
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

To mój drugi post w tym wątku,bo teraz to naprwdę mam zwątpienie i dzisiaj nie nałożyłam filtra jak zwykle rano..Mój pierwszy filtr bardzo mnie pozapychał i podrażnił,odstawiłam.Prze d kupnem drugiego sprawdziłam opinie,składy wielu filtrów,próbki - LRP DP 50+ wydał mi sie idealny,ale po ponad 3 tyg. jego stosowania moja twarz jest bardzo podrażniona,na szyi ,kościach policzkowych i żuchwie pojawiły się małe swędzące krostki i uparcie nie chcą zejść.Przeprowadziłam drobiazgowe śledztwo i dziś ze smutkiem odstawiłam go...bo myslę,że to jego sprawka.Twarz ładnie "podleczona" acne dermem znowu wygląda wstrętnie..Od półtora tyg już nawet na noc kwasu nawet nie nakadałam,bo cera była jaks taka zaogniona,zaczerwieniona nie chciałam jej dodatkowo podrażniać.Zauważyłam,że rano moja cera wygląda o wiele lepiej niż wieczorem po całym dniu z filtrem.Także w "dni nie wychodzenia z domu" po całym dniu bez filtra moja skóra wieczorem wydawała mi się spokojna,bez zaczerwienienia,a krostki wydawałay się bledsze,jakby schodziły.Nie chce całkiem rezygnowac z filtrów, tym bardziej,że kupiłam sobie glycoA..Ale nie mam już sił na eksperymenty, moja skóra i kieszeń juz ma dosyć..
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując