Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 16:06   #2250
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

moja jest warstwowa
od dołu:
ugotowany brokuł podzielony ofkors
ugotowany makaron kokardki (np lubelli ale nie całe opakowanie) i po ugotowaniu wymieszany z odrobiną oliwy i ziołami prowansalskimi
mięsko z kurczaka w kostkę usmażone z przyprawą gyros
pomidory bez skórki w kostkę
feta w kostkę
sos majonezowo-hogurtowo-czosnkowy
wsio
ey podoba mi się to - na pewno w niedalekiej przyszłości wypróbuje

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
A teraz moje spóźnione mani dla lolli_pop
To miał być śmietankowo-owocowy lizak. Niestety nie wyszło do końca tak jak chciałam, ale mimo to na żywo mi się podoba. Na zdjęciu nie bardzo, bo trochę zjadło kolory i te wszystkie pastele zlały się ze sobą. Ale mam nadzieję, ze coś jednak widać
podoba mi siesama miałam kiedys wyprobować ta technike, ale jakos sie nie moge zebrac do tego ;D


Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Jak te lody śmietankowe zip zap, czy zip coś tam, pamiętacie je? Czy tylko ja jestem taka stara? Pyszne były

haha.. dokładnie, też je lubie (i są dalej w sprzedaży - latem)

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Śliczne macie pazurki dla lolli 8) Ja niestety nie miałam pomysłu :c

Frame Super french. Byłby jeszcze piękniejszy bez tej czarnej linii 8d

Ja i więcej niż 3 dni w jednolitym kolorze? NO WAI
(cekinek nieprzyklejony, nie miałam w tym rozmiarze srebrnych a to mi jakoś średnio pasowało xd)
ey wiesz co ci powiem?



są śliczne !!! ten podkładowy super i wzorki ... normalnie piękne

orchidea-

a ja sobie mam pomalowane tak jak wcześniej wspominałam na taki łososiowy jakby, a w świetle żarówkowym jak rudej włosy i wgl wstaje rano a tam mi sie bombelki pokazały- na szczęście jest ich znikoma ilość ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora