Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-26, 12:06   #2287
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Sekretny - jest bezpieczne, jest. Tzn. niektórych nie powinno się słuchać jak się jest w złym stanie psychicznym, pod wpływem jakichś środków itp. W każdym razie to tylko dźwięk, kiedy zdejmiemy słuchawki (a możemy zrobić to w każdej chwili, bo jest zachowana świadomość i nic nie "zniewala") to najdalej po kilku minutach dochodzimy do siebie. No i większość dosów jest jednak przyjemna, mnie tylko naszło na mocne wrażenia

A kontynuując - po tym uczuciu "zjazdu" pozostał lekki lęk, a zaczął płytki oddech, ucisk w klatce piersiowej, żołądku, uczucie ekhm... "zbliżającego się problemu żołądkowego" (piszę z ręką na sercu jak było), już mialam to przerwać żeby pójść do toalety, ale po chwili poczułam odrętwienie (z tym że jak już mówiłam, to nie zniewala ciała w żaden sposób, wręcz wiedziałam, że nie mogę się poruszyć bo przerwę ten "trans") i przestałam czuć cokolwiek, nawet kołdrę i szmatkę i łóżko. Niepokój cały czas był, zrobiło mi się dość gorąco (na koniec byłam cała mokra), ale nie było już jakoś strasznie i nieprzyjemnie. No i na koniec zaczął się nowy dźwięk, on trwał krótko, może z 4-5 minut, ale dostalam przy nim takiego ataku paniki że musiałam siąść, odsłonić i otworzyć oczy i tak dokończyłam. Możliwe że to było spowodowane głośnym drażniącym dźwiękiem, który nagle się zaczął, ale ten pierwszy "zjazd" o którym pisałam w poprzednim poście nie pozostawił wątpliwości - jak drażniący dźwięk ustaje to normalnie czuje się ulgę a nie - nazwijmy to w uproszczeniu - panikę.

Tak że znalazłam sposób na bezpieczne podniesienie sobie adrenaliny:P

Zaznaczę jeszcze, że programik nie powinien nikomu zrobić krzywdy, nie powinno się słuchać zbyt dużo na raz, między kolejnymi dosami lepiej zrobić "reset" i wszystko będzie dobrze.

No i najważniejsze - program jest w 100% legalny (tzn. narkotyzowanie sie nim:P )

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-02-26 o 12:13
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora