Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 16:55   #33
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Eeech, tak, tak niestety powinno być. Lista nam się strasznie zdezaktualizowała, a my właśnie pracujemy nad nową. Jeśli wyłapiesz jakieś nieścisłości to proszę daj znać, bo przy takiej ilości firm nie sposób przez cały czas być na bieżąco bez pomocy dobrych dusz z zewnątrz
Jasne Od jakiegoś czasu również sprawdzam sama składy kosmetyków, bo niektóre firmy lubią niestety nas robić w balona. Już kilka razy przekonałam się na własnej skórze np. jak piszą,że jakiegoś składnika nie zawierają a po przeanalizowaniu składu okazuje się,że zawierają ten sam tylko np.pod inna nazwą czy śladowe jego ilości.

Kilka produktów firm z tejże listy używam lub interesowałam się nimi, także chętnie pomogę w wyłapaniu nieścisłości.

Na pierwszy rzut oka w liście nie zgadza mi sie np. oznaczenie biokapu jako produktu nie stosującego składników odzwierzęcych, a niestety takie składniki w składzie ma np. jest to właśnie kwas stearynowy czy kwas propanowy,które są pozyskiwane z tłuszczów zwięrzecych albo wytwarzane w ich przewodach pokarmowych

Posprawdzam również kosmetyki z innych firm z listy ,które używałam bądź używam czy przypadkiem też nie podobnej sytuacji i będe dawała znać na bieżąco.

Edytowane przez Sylvana12
Czas edycji: 2012-02-29 o 17:03
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując