Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakład z chłopakiem o opinię dot zazdrości, pracy i kobiet :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 19:02   #1
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Talking

Zakład z chłopakiem o opinię dot zazdrości, pracy i kobiet :D


Cześć Dziewczyny!!!

Ostatnio dyskutowałam z moim TŻtem nt relacji w związku; między kolegami; między koleżankami; ogólnie relacjami międzyludzkimi...

Aż w końcu doszliśmy do ciekawego zagadnienia, na które mamy zupełnie odmienne zdania. Dyskusja przerodziła się w rodzaj zakładu (niestety tylko o przekonanie, ale może uda mi się to przekształcić w coś przyjemniejszego ).

I tutaj się do Was Wizażanki Kochane zwracam, bo właśnie Wy macie swoimi wypowiedziami poprzeć moje stanowisko lub Jego.

O co chodzi?
Wyobraźcie sobie taką oto sytuację:
Chłopak, Stasiek, opowiada w pracy swojej koleżance, Euzebii, o tym, że jego Dziewczyna, Ewa, była zazdrosna o jedną z jego koleżanek z pracy, Agnieszkę.
Euzebia, Agnieszka i Stasiek pracują razem.
Jak myślicie co zrobi Euzebia? Powie Agnieszce? Nic nie zrobi? Czy jeśli Agnieszka dowie się o tym będzie inaczej patrzeć na Staśka?
A może jeszcze macie inne spostrzeżenia (lub doświadczenia)? Podzielcie się

Dajcie znać!!!! Jutro wieczór mam Mu pokazać ten wątek, także Dziewczęta - klawiatury w dłoń i do odpowiedzi!

p.s. jest to tylko dla zabawy, więc się nie denerwujcie ani nie złośćcie, że wrzucam tutaj na Forum taki błahy wątek

EDIT: -> co do danych: zakładaliśmy, że WSZYSCY są w związkach. I Euzebia, i Agnieszka
Acha! No i Ewa zupełnie nie zna koleżanek z pracy Staśka. To osoba z zewnątrz, która miała być zazdrosna o Agnieszkę, bo Stasiek za dużo o niej "nadawał". Tak gwoli wyjaśnienia
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.



Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2012-03-04 o 20:24
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując