Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 19:58   #3716
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
pomadka sama w sobie fajna, tylko to opakowanie jakieś kosmiczne, żeby ją wyjąć trzeba takim jakby guzikiem przesunąć i ona się wtedy wysuwa
usta hmm kurde takie normalne, raczej nie są blade, zrobię jutro fotkę gołych

tak, z oryginalną wodą, ale nie wiem jaką ma, nie mogłam znaleźć

od razu tata pacnął mi na całe włosy my się nie pierdzielimy

pomadki z wibo różne kolory - chyba jest ich 9 czy 10 z różowych jeszcze jest nr 6, troszkę jaśniejszy

a kupiłam zwykły t-shirt szary, szarą bluzkę na długi rękaw z takimi guziczkami na dekolcie, kolorowy sweterek, spódniczkę i sukienkę.
Jutro coś cyknę, ale telefonem bo aparaty mam zapchane
kurcze wlasnie boje sie tego kosmicznego guzika czy ja dam rade nim otwierac ta pomadke z dlugimi pazurami
a byl jakis mocniejszy roz- fuksja albo ciemny roz?
zdaje mi sie ze tam musi byc woda 6%...
pokaz jutro zakupy
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak, nowość
numerek 7
jest idealna typowy roz takiej porcelanowej laleczki- musze miec w ogole dopuszczam do siebie tylko kolor fuksji albo wlasnie takiego lalkowego rozu

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dzieki kochane
ja wiem ze czern to nie moj kolor a wtedy juz malowalam na tak ciemne ze po glowie chodzily mi granaty
tak i grzywka
wtedy bylam mloda jakies 22 lata tam mam wiec gdzie teraz mi czarne jak juz wtedy mnie postarzaly

tesciowa przyszla sobie do mnie umyc wlosy
caskada mialas 22 a wygladalas na ponad 30... swietna przemiana naprawde. mega plus odkad jestes blond i grzywaczka
a co wode jej odlaczyli?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora