Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012 cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 20:14   #349
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

miałam taki długi piękny post do Was i co? i mój net się zaciął i go wywalił!!!!
zatem co pamiętam
Kism - jestem z Ciebie dumna - naprawdę, krok po kroku i pokój zmieni właściciela
Andzya - ja bym się nie martwiła tymi cm - każda z nas jest inna, jeśli dziecko rośnie to znaczy, że z Tobą wszystko w porządku

co do Fridy - wszyscy ją zachwalają, ale ja nie mogę się zmusić, mam odruch wymiotny na samą myśl o tym... zatem muszę poszukać jakiejść gruszki! tylko nie wiedziałam że jest ich tyle odmian...kiedyś była jedna brązowa i wszyscy się cieszyli
co do akwizytorów - ten odkurzacz o którym była mowa to rainbow - super truper i jeszcze więcej... po prostu pic na wodę, wiem bo kupiły go dwie moje znajome - totalny niewypał.

Linomag - podono najlepszy, nie uczula, nie przyzwyczaja skóry, cudownie chroni, chwali go moja mama, moja bratowa i wszystkie znajome z dziećmi...

oo to tyle zapamiętałam
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora