Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 20:35   #662
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

cisza w domciu, Radula śpi, ja już też przygotowana do spania, poćwiczyłam, posprzątałam, poprasowałam, no ogólnie chałupkę trochę doprowadziłam do stanu normalnego użytkowania

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na mieście, koniecznie chciałam sobie coś kupić, ale jak zwykle skończyło sie na tym, ze wróciliśmy (bo oczywiście z Antusiem byłam ) z dwoma bodziakami, skarpetkami, bluzą i nową szczoteczką do zębów - wszystko dla małego

A myślałam, że tylko w ciąży taki okres miałam
zapewniam Cię, że ten stan utrzymuje się nie tylko u Ciebie :P

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
wiecie co ...
marzę o kolejnym dziecku ...
szalona

lolcia, daisuś po pierwsze udało mi się załatwić roczek w ten dzień, kiedy wypadają nam faktycznie urodzinki mimo, że na roczki jest przeznaczona inna niedziela miesiąca. Po drugie, żeby się nie urabiać przy obiedzie w domu jak przy chrzcinach na liczbę osób jak ostatnio będzie inny sposób podania ciepłego posiłku - ale o tym bo podejrzewam tu obecność rodzinnego szpiega, który z braku zajęcia podczytuje wątek i w ten oto sposób zapełnia sobie wolny czas - a to skutkowałoby klopsem zamiast imprezy.

uciekam kobietki - spokojnych nocek każdej z Was życzę
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując