Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 07:51   #671
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Klaterinka, extra ze tak sie udało, mojego dziecka roczek tez fajnie wypada bo własnie w weekend - w sobote, ale ciagle nie wiem czy zrobię bo jak nie patrzec pewnie z 1500 jak nic lekka ręka trzeba wydac a my teraz mega duzo wydatków Kurcze nie wiem co zrobić

Lolus, no ja mam FATALNE doświadczenia z Bułgaria i w ogóle same miasta, dla mnie tam jeszcze głęboka komuna ;/ za to ceny jak nie wiadomo w jakim kurorcie

Kiara, wszystko przed Tobą

Aguś, ale Ty niezwykle się obnosisz ze swoimi obowiązkami, chcąc chyba zrobić z siebie niezwykła businesswoman a suma sumarum moim okiem - jako obserwatora, wychodzi to tak, że tak naprawdę Oleńka ciągle podrzucana u Babci a Ty niezwykle zapracowana, zabiegana i koniecznie jeszcze fitness. Nie zdziwie sie jak kiedys Malutka pomyli się i do Ciebie zamiast Mama powie babcia.
Każda z nas ma obowiązki, nawet mamusie siedzące w domu z pewnością nie mają chwili dla siebie - a przynajmniej bywają takie dni, że zębów nawet nie ma czasu umyc - wiem to po sobie, bo nie zapomniałam jak to być z dzieciątkiem. Moim skromnym zdaniem, ktoś kto zajmuje się tylko domem i dzieckiem, mógł poczuć się urażony Twoją wypowiedzią - jako, że jest osobą niższych lotów, ze tak powiem.
Ja osobiscie skoro chodze do pracy to nei wyobrażam sobie, że jeszcze MUSZE co chwile na siłownie czy tam fitness zamiast spedzac czas z dzieckiem. Ot moje skromne zdanie, ale pewnie w duchu, nie jedna z dziewczyn się tu pode mną podpisze.

Andziotka, mam ochotę zalajkować Twojego posta

Aga_pe, nooo cieszę sie, że nie ja jedna mam obawy przed podawaniem dużych kawałków. Wolę dmuchać na zimne, jakoś wiem, że o nieszczęście nie trudno. Duze kawałki ze słoiczka po 8msc gryzie, wiec mam nadzieje, zę az takiej kaleki z Małej nie zrobie.
Duzo zdrówka dla Norbiego !!

Heja !!
Wszystkiego najlepszego Kobietki
Znów skrobanie szyb, no ileż mozna.
Mój Tż pewnie jak zwykle o dniu kobiet nie pamieta, albo ograniczy sie do "wszystkiego najlepszeg" i tyle. Taki już jest nie lubi celebrowac rocznic, walentynek itd
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując