Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 08:46   #52
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez majetta Pokaż wiadomość
Taka ciekawostka dla was dziewczyny :

miałam 5 zabiegów Duetem na pachy i byłam zrozpaczona bo po każdym zabiegu wypadała raptem garstka włosów. Laser był do tej pory ustawiony na 11.
Ostatni przyjmowała mnie inna pani niż zwykle i powiedziała, że w związku z tym, że włoski nie wypadają to ona zastosuje inne metody.
Myślałam że zwiększy moc do 12. Jakie było moje zdziwienie kiedy po założeniu okularów (bez nich jestem ślepa jak kret i nie widziałam ekranu ) zobaczyłam, że zabieg miałam robiony 6!!!

I wiecie co... minęły 2tyg i włoski wypadły... wszystkie...

To jak to jest? Rzeczywiście lepiej żeby moc była jak największa?

I tak prawdopodobnie będę musiała dokupić kolejne zabiegi, ale tym razem zdecyduję się raczej na zwykły LS (Pani z depi-light powiedziała, że może mi sprzedać pakiet 3 zabiegów za 180zł! Z bikini jestem zadowolona, więc czemu miałabym nie dokończyć tam pach...)
To jestem w szoku też myślałam że im wyższa moc tym lepsza skuteczność bo laser bardziej dotrze i skuteczniej uszkodzi kłaka

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

możesz poprosić o 10 i pół .ja miałam 10,50;10,30 ;10,40w zależności od miejsca
i też miałaś LS Duetem? Przez moment się poczułam jakby mi ktoś rurkę od odkurzacza do skóry przystawił ale i też wrażenie od depilatora mi się przypomniało. Mam niską tolerancję na ból, ale pani powiedziała że nie ma co wydawać przy łydkach kasy na Emle że ona mnie skutecznie schłodzi okładami i nic nie poczuje
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując