Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 12:11   #2873
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję na pewno nabędę, a z racji, że nie jest drogi mąż pozwolił mi wybrać jeszcze jeden Co byś mi mogła polecić? Dodam, że obecnie mimo cery mieszanej w kierunku tłustej czuję straszny dyskomfort i przesuszenie spowodowane kwasami. Mogłabyś mi jeszcze coś odżywczego, nawilżającego polecić co nie powinno zaszkodzić i będzie w miarę bezpieczne ?
Obecnie jestem zakochana w kremie regenerującym na noc safea.
Ostatnio gdzieś widziałam w promocji ze względu na datę do końca czerwca.
I ostatnio swój wielki powrót ma ukochany przez mnie krem nawilżający naturado z olejem z winogron - jest np tu. To był mój pierwszy krem naturalny i miałam chyba ze 3 opakowania, nie sądzę aby zrobił krzywdę. Kosztuje 70zł, ale on ma pojemność 150 ml , więc wcale nie jest taki drogi. Jest na bazie karite, więc i trochę odzywia. Wchłania sie pieknie, cudnie pachnie i według mnie bardzo dobrze nawilża. W zasadzie to taki krem uniwersalny - na dzień, na noc. Ja używałam pod makijaz i świetny był.
Możesz też za parę złotych dokupic sobie jakis olej i dodawać w razie jakbys potrzebowała większego odżywienia.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-08 o 12:15
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora