Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 13:04   #484
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: IV

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
pierwszy raz pokazuję swoje zdjęcia, trochę mam tremę
pierwsze z lampą, drugie w świetle dziennym
Nie wiem skąd ta trema dziewczyny mało zawału nie dostają, a jakie grube!

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Ide chyba jutro obcinać moje piórka na prosto


no co no co

Ja w sumie nie mam (jeszcze ) czym się chwalić, ale wkleję swoją historię dla tych które chciałyby wrócić do naturalek ale nie są pewne.
1. Foto Zachciało mi sie blondu i były różne kombinacje...
2. Zafascynowałam się różnymi czarnulami to i pierdzielnełam sobie czerń na głowie aż pewnego pięknego dnia przeglądając stare zdjęcia stwierdziłam basta! wracam do naturalek! Po kilku miesiącach obcięłam włosy na około 5-6cm i miałam już swoje naturalne. Nie mam z tego okresu zdjęć bo... no nie wyglądałam za pięknie.
3.4 Zdjęcia z lampą ale już moje Walczę z końcówkami bo są w opłakanym stanie na dniach pewnie podążę je podciąć ale boje się że stracę pół włosów Intensywną pielęgnację tak naprawdę dopiero rozpoczynam ale patrząc na wasze włosy to motywacja jest ogromna
Brawo też zapuszczam naturalne. Twoje są bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
moje z dziś/foto z lampą na wiosne czeka mnie wizyta u fryzjera bo po zimie końcówki są w opłakanym stanie
Chyba nie chcesz ściąć mocno? Są cudne

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Aktualizacja
Jeśli chodzi o naturalne włosy to moje faworyty

Cytat:
Napisane przez Alessa91 Pokaż wiadomość
A to moje włoski
Znów się zakochałam

Miło, że opisujecie swój sposób pielęgnacji, bywa to pomocne i patrząc na kosmetyki które używacie, widzę, że jestem na dobrej drodze
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora