Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczna - cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-09, 12:02   #962
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczna - cz. V

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to witam

U Was też dziś szaro? U mnie wieczorem padał taki mini śnieżek
Taa, u mnie też szaro, mokro, nieprzyjemnie, na "dzieńdobry" na pasach samochód wjechał w dużą kałużę i wszystko poleciało na mnie na skórzanych spodniach powstały śliczne zacieki, a na białej kurtce dużo brązowych plam ale i tak mi to humoru nie popsuło

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja dostałam wielką pakę emememsów
Jaa też chce M&M są super zwaszcza czerwone

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak z orzechami to się podziel .
U mnie dziś na obiad pierogi... Dieta idzie się turlać
A u mnie na obiad typowo piątkowe jedzenie, bezmięsne (nie licząc ryb ), czyli frytki, ryba i kapusta kiszona, z całego obiadu lubię tylko frytki
A ja tam na diecie nie jestem, przez ten tydzień jadłam już 2 zapiekanki, frytki i pizzę

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Coś dla fanek stempelków paznokciowych..
Widziałyście to?

KLIK
Ale świetne

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
witam po całym dniu nieobecności

wczoraj z koleżanka byłam w Galerii i tam obchodzili dzien kobiet i dostałam zaproszenie za darmowy zabieg nawilżający na włosy badz dłonie .. i karnet na makijaż w Douglasie .. do wykorzystanie do końca marca - szczerze to jego najbardziej boje się użyć XDDDDDDDDDDD
Chyba też bym się nie odważyła na makijaż wykonany przez kogoś ale na zabieg nawilżający chętnie bym poszła


A ja mam wkońcu swojego tulipana i znalazłam olej kokosowy, nareszcze oczywiście już go mam, bo mama się zlitowała i mi kupiła
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora