Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczna - cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-09, 12:08   #964
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Nasze blogi kosmetyczna - cz. V

Leeejdi Nati!


sprawdziłam ten podkład (Flormar Perfect Coverage Foundation), niestety pani nie miała już żadnych pustych opakowań, inaczej by mi dała próbki
tak więc powędrowałam do domu w próbkami na dłoni, mój aparat w telefonie niestety słabo odzwierciedlił kolor, a więc wrzucam zdjęcia z normalnego aparatu

generalnie muszę dodać, że podkład jak wyschnie to naprawdę jest trwały (najpierw jedną dłoń wysmarowałam podkładem i roztarłam, na drugiej 'wzięłam do domu' swatche ) bo zmywając obie dłonie mydłem mam jeszcze resztki podkładu na nich.



Niestety jak dotarłam do domu podkład trochę wysechł, więc roztarłam go przy pomocy biało-przezroczystego kremu ziaja, ale nie ma to wpływu na kolor. Jedno co wyszło mi nie tak to to, że przez pomyłkę jednym palcem roztarłam lekko inny podkład (na zdjęciu nr 4 i 5). Z resztą będziesz widzieć, że swatch koloru 105 ma w jednym miejscu inny kolor

1zdjęcie- na dworze, w cieniu
2zdjęcie- na dworze, w słońcu
3zdjęcie- na dworze, również w cieniu
4zdjęcie- na moim balkonie, w cieniu
5zdjęcie- na moim balkonie, w słońcu


Generalnie 102 to dość ciemny kolor, ale w tonacji żółtej, dla lekko opalonej/opalonej skóry (zależy kto jaką ma karnację)
103 i 105- tutaj jest minimalna różnica, na pierwszym zdjęciu widać, że 103 jest jakby bardziej żółty, ciupkę ciemniejszy od 105, ale po rozsmarowaniu dla mnie różnica była niemal niezauważalna, generalnie oba są naprawdę jasne
106 dla mnie różowy odcień

i bonus 101- najciemniejszy ze wszystkich, można powiedzieć, że pomarańczowy.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogę w wyborze koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0342.jpg (50,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0344.jpg (34,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0345.jpg (32,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0351.jpg (27,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0355.jpg (38,1 KB, 13 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora