Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-09, 18:13   #3965
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Ostatnio jadłam spaghetti w śmietanie jak ktoś lubi to:

papryke czerwoną (ja dałam jedną) kroimy na małe paseczki lub jak kto woli
pieczarki (miałam ich kilka sztuk nie pamiętam ile chyba z 6szt.) również kroimy jak kto lubi ja kroiłam w plastry

smażymy to na patelni aż zrobi się miękkie, ale nie do końca !! żeby nie wyszła jakaś ciapa później

pierś z kurczaka (ja miałam tą Biedronkową pakowaną ok 1kg) kroimy na małe kawałeczki taka kosteczka albo troszkę większe jak kto lubi byle by nie wielkie kawały jakieś przyprawiamy jak kto lubi oczywiście ja przyprawiałam papryką słodką i ostrą oraz sól i pieprz ale tylko trochę bo potem mieszając wszystko przyprawiałam i sprawdzałam smak

pierś wrzucamy do warzyw i smażymy do czasu aż kurczak będzie gotowy

później wlewamy 0,5l śmietany 36% - ja używam taką żółtą łowicką i na małym ogniu robimy ciągle mieszając dopóki nie zgęstnieje nam to wszystko ładnie wszystko przechodzi tym smakiem oczywiście tu można przyprawiać ja sypałam i soli i pieprzu żeby nadać smak,dla mnie to spaghetti to rewelacja czasem mi nie wychodziło z początku z tą śmietaną, ale doprawiłam wtedy mąką z wodą delikatnie i było też rewelacyjne
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora