Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-10, 07:32   #374
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cześć laseczki

Ale mnie tutaj nie było masę czasu. Nawet nie będę się zagłębiała w to co piszecie,bo i tak nie mam pojęcia niestety.
Nie mam na nic czasu.To co teraz i od dłuższego czasu dzieje się w moim życiu to normalnie kołowrotek z 4h spania na dobę,więc i czasu nie ma na nic.Czasami na "smaczny" zajrzę,ale niestety nie mam już weny i czasu na wątki . Te które mam na FB to podglądam oczywiście regularnie!! Ale Wam dzieciaki rosą Moje to łobuzują za wszystkie czasy.Dennis to człowiek demolka.Ma 2 lata a gada jak nakręcony...po duńsku,bo po polsku jakoś nie ma ochoty.A my tylko po polsku rozmawiamy w domu
U Oskara stwierdzono cechy dziecka autystycznego i też miałam nie w związku z tym przeboje. Głównie sama ze sobą.....ale to inna historia.
W miedzy czasie też miałam kryzys "związkowy" z przyjaciółką.Teraz już jest niby OK,ale jakiś uraz został niestety.
Poza tym praca,praca,praca i dzieciaki co mnie do grubu wpędzają swoim zachowaniem.Chciałabym,ab y mieli już jakieś 10 lat .
Ściskam Was bardzo !!!

Zebcia - pozdrów dziewczyny z klubu mam i napisz im że ciągle o nich myślę jak tylko na FB wejdę .

Agnieszka - normalnie jak modelka wyglądasz na zdjęciach ,a dzieciaki rewelacja....rosną jak na drożdżach.

Asia- w czerwieni Ci do twarzy....zwłaszcza z mężem obok. Mam nadzieję,że już nie ma zgrzytów między wami.Na fotkach wyglądacie na szczęśliwych
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując