Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-13, 19:16   #4181
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
nie, ale słyszałam, że beznadzieja :P




ja teraz do kwietnia nie farbuję- daje włosom trochę odpocząć bo ostatnio je troche katowałam więc mam czas akurat na przemyślenia co do następnej farby
czas strasznie szybko leci więc lepiej zacznij już myśleć

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
princeska ja probowalam ogladac ale dla mnie dno. Obejrzyj sobie wyjazd integracyjny,smieszne,lek kie.

Lady ja to dobrze odebralam i mi nie wmawiaj. Ale skoro asia nie to mozna bylo wyjasnic,przeprosic za zle dobrane slowa i sprawy by nie bylo.
Tyle ode mnie,zrobisz jak chcesz.
i dalej
Bunny widzę, że Ty zrobiłaś się taka matka polka
wiem co mam robić Króliczku
the end please

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asiabb nie odchodz


aaa u mnie tz lezy w szpitalu mial atak nerek i ma kamien 6mm i daja narazie leki i jak nie rozpuszcza go, to zabieg w czwartek to juz drugi u niego zabieg na kamienie w nerkach ostatnio tez mial z 5 lat temu , wstawili w nerke jakas obraczke ,zeby nie zbieralo sie nic i co i znow to samo jestem wkurzona i nie kazalam tz poddawac sie zabiegowi skoro sa bez sensu
o cholera przerażające

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

właśnie o zabiegach mowa

Czeko i jak z Twoimi 8? byłaś już?
ja jednak muszę wyrywać bo mało miejsca fuck
i dzisiaj wydzwaniałam po specjalistach koszta mniej więcej takie same
tylko najbardziej przeraża mnie jak to będzie PO
chyba zdecyduje się na zabieg w szpitalu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora