Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-14, 06:22   #2181
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XVI

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
wg mnie ładnie, ale staraj się nie pomijać II śniad. nie chodzisz głodna? długo jesteś na diecie? jaki cel? jak wygląda Twój trening?
IIŚ nie było, ze względu na to, że wczoraj wstałam po 10 i nie miałam kiedy zjeść. Poza tym moje śniadanie zazwyczaj jest bardzo sycące i później dłuuugo nie jestem głodna.

Na diecie jestem jakiś miesiąc (nawet nie wiem tak naprawdę ), póki co ubyło mi 3 kg ok. Obecnie: 62,5 kg przy 165cm wzrostu, dążę do 55, ale jak zauważę wcześniej, że mi pasi to przestanę się odchudzać.
Taki jadłospis jak wczorajszy jest dla mnie najbardziej optymalny, ładnie na nim chudnę, przy odpowiedniej ilości ruchu, od którego jestem uzależniona wręcz

Mój dzisiejszy plan REDUKCJA:
Szklanka wody z cytryną, teraz popijam zieloną z pomarańczą
Ś: owsianka (4 łyżki płatków, łyżka otrębów, łyżka siemienia zalane na noc wodą) z miodem, twarogiem chudym i odrobiną joturtu nat. + gruszka z kompotu :ślina:, garść pestek słonecznika, płatki migdałowe, odrobina cynamonu, orzechy laskowe mielone.
Spacer z psiakiem, hh, dywanowce
IIŚ: kromka, 2(?) chleba pełnoziarnistego z wędliną, pomidorem i ogórkiem, pomarańcza/kiwi
O: omlet z 2 jaj z ziołami usmażony na łyżce oliwy na teflonie + sałatka z kaszy gryczanej, mięska indyczego podsmażonego z cebulką na teflonie, pora, (co dalej, zobaczymy )
dywanowce, bieganie (ok 45 minut)
P: sałatka z tuńczyka wsw
K: serek wiejski z pomidorem, ogórkiem, szczypiorkiem i świeżą bazylią

+ woda, herbatki
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora