Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 06:39   #118
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość

ps. możesz przypomnieć w jakich odstępach robiłaś zabiegi ?
pierwszy i drugi przerwa jakieś 8-10 tygodni, trzeci też cos koło tego a ten czwarty nieszczesny po pół roku. Wczesniej za 3 razem tez mi plamy wyszły, ale nie tak mocne jak teraz. Wiem że tez mi zaczęło schodzic jak zaczęła te miejsca opalać (ale słońcem) ale to dopiero po 3 miesiacach od zdarzenia się zaczęłam opalac a teraz minęło 1,5 miesiąca.

Miał ktos jeszcze spotkanie z solarium podczas wystapienia przebarwień? bo ciekawa jestem bardzo....

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie wiem jak bedzie to wyglądało,ale blizny z zasady sie nie opalają,lub są bledsze niż pozostałe kawałki skóry
własnie tez tą zasadą sie kieruję... babka powiedziała że po 1 seansie mam sie nie zrażać bo te miejsca mogą sienawet zaróżówic ale po drugim się wyrówna. Ja nie mogę....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując