Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-15, 13:53   #4353
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie znam
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny nie wiedziałam, gdzie zadać to pytanie, więc pomyślałam o tym wątku Od razu na wstępie przyznaję się, że jestem totalnie zielona w temacie farbowania, włosy farbowałam sobie 2 razy w życiu i to na brązowo

Swoje naturalne włosy mam bardzo jasne (załącznik 1), ale chciałam sobie strzelić platynę (załącznik 2) Zależy mi na takim nieco sztucznym, charakternym efekcie właśnie.

Boję się jednak wybierać spośród istniejących w sklepie farb, bo to różnie wychodzi. Np. kiedyś moja mama - też jasnowłosa - kupiła sobie blond farbę a włosy wyszły jej różowe Poza tym boję się jeszcze, że nie będę potrafiła dopasować odcienia, więc nie chcę kombinować.

Dlatego też kupiłam sobie Rozjaśniacz (załącznik 3). No właśnie, tylko sama nie wiem do końca, czy to jest rozjaśniacz czy dekoloryzator. Słyszałam, że po dekoloryzatorze zostają mało estetyczne placki kolorów Ale w skład zakupionego produktu wchodzi kilka różnych mikstur : rozjaśniacz osobno i dekoloryzator osobno. Waham się więc, czy może użyć samego rozjaśniacza?

Bardzo proszę, doradźcie mi Dziewczyny
mi taka platyna wychodziła po palette c10, szkoda niszczyć włosów rozjaśniaczem
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ja mam zamiar chyba kupić takie szpileczki jak ma Lady czerwone, tylko że ja szare i czaję się już od dawna na miętowe rurki


wiecie co... ostatnio jestem tak przemeczona, że jak Amelka idzie spać w południe to ja usypiam razem z nią :/ w ogóle niekontrolowanie
ja się ciągle czaję na jakieś nudziaki szpileczki, podobały mi się te z Reserved ale coś z nimi jest nie tak, strasznie twarde mają miejsce w palcach mierzyłam też te z Zary z metalową szpilką, ale jakoś nie bardzo teraz przetrzepuję allegro, bo na deezee i reszcie tych stron wszystkie mają taką olbrzymią platformę

też się czaiłam na miętowe rurki w zarze, ale jakoś nie pasowały mi na dupie, kupiłam niebieskie, ale nie chabrowe ani kobaltowe tylko takie błękitne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora