Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 15:15   #1974
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Kochane, czy którąś z Was zapchała mieszanka z użyciem tej różowej oliwki Babydream (dla kobiet w ciąży)? Bo ja zawsze używałam z olejem sezamowym, ale mi się skończył i chyba wymieszam rycynę z tym Babydreamem, ale się boję, czy mnie nie zapcha
Możesz spokojnie użyć tej różowej - dużo z nas tej używa i jest ok.

Cytat:
Napisane przez rooney_ Pokaż wiadomość
Ja od trochę ponad 2 tygodni oczyszczam moją cerę oliwą z oliwek. Zaczęło się od tego, że przez kurację antytrądzikową moja cera była podrażniona, więc odstawiłam na chwilę mój zielony płyn Biodermy. Podczas oglądania filmików urodowych na youtube niechcący natknęłam się na taki o OCM. Miałam w domu tylko oliwę z oliwek, portfel pusty, więc postanowiłam spróbować z oliwą, chociaż nie była ona raczej polecana do cery trądzikowej, tłustej. Efekt: zniknęły podrażnienia, cera może nie jest idealna, ale jej stan trochę się poprawił. Kupiłam sobie też mydło Alep i suszone kwiaty lawendy, z których robię sobię dwa razy w tygodniu napar i dodaję do mojego rytuału Zastanawiam się czy dodać do oliwy olej rycynowy, albo w ogóle zmienić ją na jakiś inny olej zalecany do mojej cery, ale skoro oliwa mi nie szkodzi to nie wiem czy warto...
Kochana OCm właśnie robi się z oleju rycynowego plus jakiegoś innego! Oliwa z oliwek jest jednym z najcięższych olejów i w sumie mało kto się jej czepia bo zapycha mocno, uważam że lepszy nawet będzie winogronowy (z biedronki), a w razie czego zużyć można też w kuchni ;-).
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując