Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EKOistka
Wątek: EKOistka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-16, 17:42   #1
Life Skills Academy
Raczkowanie
 
Avatar Life Skills Academy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66

EKOistka


Szczerze wierzę w eko piękno - coraz bardziej przekonuję się o tym, że eko świat może być kolorowy i radosny. Przez jakiś czas przecież kojarzyłam słowo "eko" ze smutnymi ludźmi w szarych ubrankach, którzy przywiązywali się do drzew cierpiąc i marudząc.

Ale nie, ja nie jestem smutna i zdruzgotana światem. Jestem typową EKOistką - od roku tworzę bloga www.thebodynaturally.blogspot.com, na którym testuję różne zdrowe i naturalne pomysły, dzięki którym nie tylko będę zdrowsza, ale i poczuję się bardziej atrakcyjna A ponieważ ten wątek to mini blog, dziś proponuję coś rozświetlającego cerę - masaż z mrożonej zielonej herbatki.







Aby przygotować masujące kostki z zielonej herbaty, zaparz w kubku lub szklance 3 łyżeczki liści zielonej herbaty. Pamiętaj, że napój jest najbardziej wartościowy, gdy do jego przygotowania używamy wody w temperaturze około 85 stopni. Nie usuwaj liści, pozwól herbacie wystygnąć, a następnie przelej ją do pojemnika na lód. Wstaw do zamrażalnika.


Gdy masujące kostki będą już gotowe, umyj dokładnie twarz i wykonaj masaż na osuszonej twarzy. Masuj policzki, brodę i czoło, wykonując okrężne ruchy. Masaż powinien trwać około 5 minut. Gdy go skończysz, osusz delikatnie twarz ręcznikiem - nie myj jej! - i użyj nawilżającego kremu. Pozwól skórze odpocząć tego dnia i nie nakładaj już makijażu. Pozostałości po herbacianym masażu ze spokojem będą działać na Twoją cerę.

Jeśli masz opuchnięte oczy delikatnie masuj je kostkami. Ich działanie jest bardzo skuteczne również na tę przypadłość.


__________________
Rozsądni ludzie są zdrowymi egoistami

Mój życiowo-trenerski blog
Life Skills Academy

Mój ekologiczno-naturalny blog
The Body. Naturally.

Konferencje Psychologiczne - strona informacyjna


http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kbrj3d565.png

Life Skills Academy jest offline Zgłoś do moderatora